Kurumsal

Kombi, beyaz eşya,ankastre servisi olarak 15. Yılın vermiş olduğu tecrübeyle size hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz Servis55 olarak size en makul fiyatlarla hizmet sunuyoruz 7/24 güler yüzlü ve sorununuza güvenli bir çözüm arıyorsanız Kombi, beyaz eşya,ankastre bakımı ve tamiri dahil olmak üzere hizmetinize her zaman açığız.

Kusursuz kaliteli ve Gerçek bir işçilik için Servis55'den yardım aldığınıza pişman olmayacaksınız. Senelerden sonra bu sene, yazı en sıcak, kışı en soğuk yaşadığımız ülkemizde yuvamızı ısıtan kombilerimize gereken önemi gösteriyor muyuz? Daha önemlisi her sene düzenli olarak kombi bakımımızı yaptırıyor muyuz? en son bakımımızı ne zaman yaptırdık? yaz aylarında ısıtmayönünden kombilere ihtiyaç duymadığımızdan sıcak aylar boyunca kombilerimiz kapalı kalacaktır bu süreç içerisinde cihazınızın içerisinde oluşabilecek kirlenmeler hem enerji hem de maddi kayıp demektir.

Enerji ve maddi kayba yol açmamak için bizim üzerimize düşen kombimizle ilgilenmek bakımını düzenli olarak yaptırmaktır bu çok önemlidir. Cihazınızda oluşabilecek arızalarda servisimiz değişen tüm parçaları 1 sene garanti kapsamına almaktadır. Aynı ürün aynı konuda bir sene içerisinde arıza vermesi durumunda parça ücreti alınmamaktadır.

Sadece kombi değil ankastre ve beyaz eşyalarda bu durum söz konusu olduğunda aynı hizmet verilmektedir. Profesyonel ekibimiz 15 yılı aşkın süredir bu konuda hizmet vermektedir. Servis55'in tek hedefi ve amacı daima müşteri memnuniyeti olmuştur.