Samsun Baymak Yetkili Kombi Servisi

Ana SayfaSamsun Baymak Yetkili Kombi Servisi

Samsun Baymak Yetkili Kombi Servisi

BAYMAK KOMBİ SERVİSİ SAMSUN

samsun ilinde baymak yetkili servisi

BAYMAK Marka kombiler için samsun'da teknik servis hizmeti veriyoruz. Kombi'nin garantili veya garantisiz olması farketmiyor. Her İki Durumda'da bizden teknik sevis hizmeti alabilirsiniz.

BAYMAK Kombi Servisi Kendi Teknik Personelimiz Tarafından Sağlanmakta olup, aracı değildir. İnternette BAYMAK servisi olduğunu söyleyen, yazan birçok firma ve internet sitesi çağrı merkezi niteliğinde olup sizden gelen servis taleplerini anlaşmalı başka firmalara aktarmaktalar. Biz ise BAYMAK servisini bizzat kendi teknik ekibimiz aracılığı ile yapmaktayız. Bu durum size birhayli zaman kazandırır. Ayrıca teknik servis adı altında yapılan birçok hırsızlık olaylarını medya'dan öğrenmekteyiz ve müşterilerimizi bu konuda uyarmaktayız. Servis talep ettiğiniz firmanın mutlaka adres bilgilerini, telefonlarının 0 362 233 36 18 gibi yerel numara olduğunu (800 lü numaralara itibar etmeyiniz), size verilen teslim makbuzunun doğruluğunu ve sahte olmadığını mutlaka inceleyiniz.

BAYMAK Kombi Servisi Fevzi Çakmak Mahallesi, /B, Mevlana Cd. No:102, İlkadım/Samsun adresinde sizlere hizmet vermekte'dir.

BAYMAK Kombi Servis Hizmetleri

BAYMAK Kombi Servisi İçin Hizmetlerimiz

Her kombi gibi BAYMAK kombiler'de belirli aralıklarla bakım ve tamire ihtiyaç duyabilirler. İşte böyle bir anda teknik ekibimizle hizmetinizde olacağız. BAYMAK Marka kombiler için bizden şu hizmetleri alabilirsiniz.

Garantili BAYMAK Kombi Servisi

Yapmış olduğumuz bakım, onarım ve parça değişimleri servisimiz garantisi altındadır. Garanti süresi parçaya ve kombi'ye göre değişiklik göstermektedir.

Yerinde Tamir, Bakım, Onarım

BAYMAK Kombi'niz arızalandı ise veya bakım yapılacaksa öncelikli tercihimiz kombinizin bakım ve onarımını yerinde yapmak. Böylelikle size zamandan tasarruf sağlamanın yanısıra, kombinizi kısa sürede kullanmaya devam etme olanağı sağlıyoruz. Eğer yerinde tamir, bakım ve onarım imkanı yoksa söküp işyerimize götürüyoruz.

Önemli Uyarı: Eğer kombinizin yerinde tamir edilebileceğine inanıyorsanız ve evinize çağırdığınız servis mutlaka sökülüp götürülmesi gerekiyor diyorsa dikkatli olmakta fayda var. Bu yöntemle birçok hırsızlık yapılmaktadır. Evinizden götürülen kombinizi birdaha bulamayabilirsiniz. Kombinizi teslim ettiğiniz servisi iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

BAYMAK Kombi Kullanımı Tavsiyesi

BAYMAK Kombi Tavsiyeler

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile BAYMAK Kombi kullanımı hakkında size bazı tavsiye'lerde bulunmak isteriz.

Verimli BAYMAK Kombi Kullanımı

BAYMAK marka kombinizi verimli bir şekilde kullanabilmek için sizlere bazı ipuçlarımız var. Bu ipuçları kombinizi daha verimli kullanmanızı sağladığı gibi, epeyce yalıt tasarrufu yapmanızıda sağlar. Bu sayade doğalgaz faturalarınızı düşürmenizde mümkündür. İşte O ipuçları.

BAYMAK Kombi dış hava sıcaklık sensörü

BAYMAK Kombi dış hava sıcaklık sensörü kullanılmalı

BAYMAK dış hava sıcaklık sensörü, BAYMAK kombi için sıcaklığı otomatik bir şekilde ayarlamanızı sağlar. Normal şartlarda bu ayarlamayı hava durumuna göre siz ayarlıyorsunuz. Eğer Dış hava sıcaklık sensörü kullanırsanız, sizin belirlediğiniz ısı derecesine göre BAYMAK Kombi kendini otomatik olarak ayarlar. Bu işlemin otomatik olması ısı'nın sizin belirlediğiniz derece'de ayarlayarak size sağlıklı bir yaşam ortamı sağlar. Ayrıca gereksiz zamanlarda yüksek ısıda çalışmayarak size doğalgaz tasarrufu sağlar.

BAYMAK dış hava sıcaklık sensörü hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilir, dilerseniz sipariş vererek ücretsiz montaj kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.
Ayrıntılı Bilgi/Sipariş

BAYMAK Termostatik radyatör vanası

BAYMAK Termostatik radyatör vanası kullanılmalı

Termostatik radyatör vanası kullanarak her odanın sıcaklığını farklı bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Normal şartlarda 1 derecelik ısı ayarı faturanıza %7 civarında extra maliyet yansıtır. Radyatör vanası sayesinde ısı derecesinin az veya çok olması gereken odaları ayrı ayrı ayarlama imkanınız olur.

BAYMAK Termostatik radyatör vanası hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilir, dilerseniz sipariş vererek ücretsiz montaj kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.
Ayrıntılı Bilgi/Sipariş

BAYMAK periyodik bakım

BAYMAK Periyodik Bakım

Bütün cihazlar gibi BAYMAK kombilerin'de periyodik bakıma ihtiyacı vardır. Bu bakım sayesinde kombiler'in ömrü uzamaktadır. Her kombinin bakım periyodu farklıdır. BAYMAK bakım periyodu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kombi bakımı'nın yanısıra belirli aralıklarla 'la petek bakımı ve temizliği yaptırmalısınız. Peteklerin içinde zamanla oluşan tortu ve pislikler kombinizin ısı kalitesini düşürür. Bu durumda kombinizi daha yüksek ayarda çalıştırmanız gerekir. Yüksek derece'de çalışan kombi, yüksek doğalgaz faturası demektir.

BAYMAK Periyodik bakım hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilir, dilerseniz bakım kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.
Ayrıntılı Bilgi/Sipariş

BAYMAK Kombi Timer Özelliği

BAYMAK Kombi Timer Özelliği

Kombilerin ‘timer’ özelliğinden yararlanılmalı, evde olmadığınız zamanlarda ısı derecesini, evde olduğunuz zamankinden daha az ayarlamalısınız. Tüm bu işlemleri kombinizin timer özelliği sayesinde yapabilirsiniz.

Servis 55 samsun Baymak yetkili servisi olup siz değerli müşterilerimize samsun merkez ,ilkadım ,canik ,tekkeköy ,atakum bölgelerinde yetkili servis olarak hizmetine devam etmektedir.

Baymak yetkili servisi diye internette arattığınızda reklam ile üst sıralara çıkan bir sürü korsan servis görebilirsiniz dolayısı ile sorgulama yaparken aradığınız firmanın yetkili servis olduğundan emin olunuz.

Baymak yetki belgemizde kombi , klima ,kazan ,termosifon ,hidrafor ve diğer baymağın tüm ürünlerine hizmet vermekteyiz

Baymak lectus kazanlarınızı her sene kış ayına girmeden bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Baymak idea ,novadens ,luna ,luna avant ,duotec ve diğer model ürünlerine her yıl kışa girmeden bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz.