Samsun Demirdöküm kombi servisi

Ana SayfaSamsun Demirdöküm kombi servisi

Samsun Demirdöküm kombi servisi

DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ SAMSUN

Demirdöküm Marka Nitromix Duvar Tipi Hermetik Yoğuşmalı Kombi, Atromix Duvar Tipi Yoğuşmalı Kombi, MiGO Akıllı Oda Termostatı kombi, Nitron Plus Duvar Tipi Hermetik Kombi, Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi, Atron, Nepto, Adonis Tipi ve diğer DemirDöküm Kombiler İçin Garantili Teknik Servis Hizmeti Veriyoruz.

DEMİRDÖKÜM Marka kombiler için samsun'da teknik servis hizmeti veriyoruz. Kombi'nin garantili veya garantisiz olması farketmiyor. Her İki Durumda'da bizden teknik sevis hizmeti alabilirsiniz.

DEMİRDÖKÜM Kombi Servisi Kendi Teknik Personelimiz Tarafından Sağlanmakta olup, aracı değildir. İnternette DEMİRDÖKÜM servisi olduğunu söyleyen, yazan birçok firma ve internet sitesi çağrı merkezi niteliğinde olup sizden gelen servis taleplerini anlaşmalı başka firmalara aktarmaktalar. Biz ise DEMİRDÖKÜM servisini bizzat kendi teknik ekibimiz aracılığı ile yapmaktayız. Bu durum size birhayli zaman kazandırır. Ayrıca teknik servis adı altında yapılan birçok hırsızlık olaylarını medya'dan öğrenmekteyiz ve müşterilerimizi bu konuda uyarmaktayız. Servis talep ettiğiniz firmanın mutlaka adres bilgilerini, telefonlarının 0 362 233 36 18 gibi yerel numara olduğunu (800 lü numaralara itibar etmeyiniz), size verilen teslim makbuzunun doğruluğunu ve sahte olmadığını mutlaka inceleyiniz.

DEMİRDÖKÜM Kombi Servisi Fevzi Çakmak Mahallesi, /B, Mevlana Cd. No:102, İlkadım/Samsun adresinde sizlere hizmet vermekte'dir.

DEMİRDÖKÜM Kombi Servis Hizmetleri

DEMİRDÖKÜM Kombi Servisi İçin Hizmetlerimiz

Her kombi gibi DEMİRDÖKÜM kombiler'de belirli aralıklarla bakım ve tamire ihtiyaç duyabilirler. İşte böyle bir anda teknik ekibimizle hizmetinizde olacağız. DEMİRDÖKÜM Marka kombiler için bizden şu hizmetleri alabilirsiniz.

Garantili DEMİRDÖKÜM Kombi Servisi

Yapmış olduğumuz bakım, onarım ve parça değişimleri servisimiz garantisi altındadır. Garanti süresi parçaya ve kombi'ye göre değişiklik göstermektedir.

DEMİRDÖKÜM Kombi Modelleri

Firmamız aşağıda resimleri bulunan DEMİRDÖKÜM kombi modelleri için servis hizmeti vermekte'dir.

Samsun Demirdöküm kombi servisi
Samsun Demirdöküm kombi servisi
Samsun Demirdöküm kombi servisi
Samsun Demirdöküm kombi servisi
Samsun Demirdöküm kombi servisi
Samsun Demirdöküm kombi servisi
Samsun Demirdöküm kombi servisi

Yerinde Tamir, Bakım, Onarım

DEMİRDÖKÜM Kombi'niz arızalandı ise veya bakım yapılacaksa öncelikli tercihimiz kombinizin bakım ve onarımını yerinde yapmak. Böylelikle size zamandan tasarruf sağlamanın yanısıra, kombinizi kısa sürede kullanmaya devam etme olanağı sağlıyoruz. Eğer yerinde tamir, bakım ve onarım imkanı yoksa söküp işyerimize götürüyoruz.

Önemli Uyarı: Eğer kombinizin yerinde tamir edilebileceğine inanıyorsanız ve evinize çağırdığınız servis mutlaka sökülüp götürülmesi gerekiyor diyorsa dikkatli olmakta fayda var. Bu yöntemle birçok hırsızlık yapılmaktadır. Evinizden götürülen kombinizi birdaha bulamayabilirsiniz. Kombinizi teslim ettiğiniz servisi iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

DEMİRDÖKÜM Kombi Kullanımı Tavsiyesi

DEMİRDÖKÜM Kombi Tavsiyeler

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile DEMİRDÖKÜM Kombi kullanımı hakkında size bazı tavsiye'lerde bulunmak isteriz.

Verimli DEMİRDÖKÜM Kombi Kullanımı

DEMİRDÖKÜM marka kombinizi verimli bir şekilde kullanabilmek için sizlere bazı ipuçlarımız var. Bu ipuçları kombinizi daha verimli kullanmanızı sağladığı gibi, epeyce yalıt tasarrufu yapmanızıda sağlar. Bu sayade doğalgaz faturalarınızı düşürmenizde mümkündür. İşte O ipuçları.

DEMİRDÖKÜM Kombi dış hava sıcaklık sensörü

DEMİRDÖKÜM Kombi dış hava sıcaklık sensörü kullanılmalı

DEMİRDÖKÜM dış hava sıcaklık sensörü, DEMİRDÖKÜM kombi için sıcaklığı otomatik bir şekilde ayarlamanızı sağlar. Normal şartlarda bu ayarlamayı hava durumuna göre siz ayarlıyorsunuz. Eğer Dış hava sıcaklık sensörü kullanırsanız, sizin belirlediğiniz ısı derecesine göre DEMİRDÖKÜM Kombi kendini otomatik olarak ayarlar. Bu işlemin otomatik olması ısı'nın sizin belirlediğiniz derece'de ayarlayarak size sağlıklı bir yaşam ortamı sağlar. Ayrıca gereksiz zamanlarda yüksek ısıda çalışmayarak size doğalgaz tasarrufu sağlar.

DEMİRDÖKÜM dış hava sıcaklık sensörü hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilir, dilerseniz sipariş vererek ücretsiz montaj kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.
Ayrıntılı Bilgi/Sipariş

DEMİRDÖKÜM Termostatik radyatör vanası

DEMİRDÖKÜM Termostatik radyatör vanası kullanılmalı

Termostatik radyatör vanası kullanarak her odanın sıcaklığını farklı bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Normal şartlarda 1 derecelik ısı ayarı faturanıza %7 civarında extra maliyet yansıtır. Radyatör vanası sayesinde ısı derecesinin az veya çok olması gereken odaları ayrı ayrı ayarlama imkanınız olur.

DEMİRDÖKÜM Termostatik radyatör vanası hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilir, dilerseniz sipariş vererek ücretsiz montaj kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.
Ayrıntılı Bilgi/Sipariş

DEMİRDÖKÜM periyodik bakım

DEMİRDÖKÜM Periyodik Bakım

Bütün cihazlar gibi DEMİRDÖKÜM kombilerin'de periyodik bakıma ihtiyacı vardır. Bu bakım sayesinde kombiler'in ömrü uzamaktadır. Her kombinin bakım periyodu farklıdır. DEMİRDÖKÜM bakım periyodu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kombi bakımı'nın yanısıra belirli aralıklarla 'la petek bakımı ve temizliği yaptırmalısınız. Peteklerin içinde zamanla oluşan tortu ve pislikler kombinizin ısı kalitesini düşürür. Bu durumda kombinizi daha yüksek ayarda çalıştırmanız gerekir. Yüksek derece'de çalışan kombi, yüksek doğalgaz faturası demektir.

DEMİRDÖKÜM Periyodik bakım hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilir, dilerseniz bakım kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.
Ayrıntılı Bilgi/Sipariş

DEMİRDÖKÜM Kombi Timer Özelliği

DEMİRDÖKÜM Kombi Timer Özelliği

Kombilerin ‘timer’ özelliğinden yararlanılmalı, evde olmadığınız zamanlarda ısı derecesini, evde olduğunuz zamankinden daha az ayarlamalısınız. Tüm bu işlemleri kombinizin timer özelliği sayesinde yapabilirsiniz.