Samsun Vaillant Kombi Servisi

Ana SayfaSamsun Vaillant Kombi Servisi

Samsun Vaillant Kombi Servisi

VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ SAMSUN

VAİLLANT Marka kombiler için samsun'da teknik servis hizmeti veriyoruz. Kombi'nin garantili veya garantisiz olması farketmiyor. Her İki Durumda'da bizden teknik sevis hizmeti alabilirsiniz.

VAİLLANT Kombi Servisi Kendi Teknik Personelimiz Tarafından Sağlanmakta olup, aracı değildir. İnternette VAİLLANT servisi olduğunu söyleyen, yazan birçok firma ve internet sitesi çağrı merkezi niteliğinde olup sizden gelen servis taleplerini anlaşmalı başka firmalara aktarmaktalar. Biz ise VAİLLANT servisini bizzat kendi teknik ekibimiz aracılığı ile yapmaktayız. Bu durum size birhayli zaman kazandırır. Ayrıca teknik servis adı altında yapılan birçok hırsızlık olaylarını medya'dan öğrenmekteyiz ve müşterilerimizi bu konuda uyarmaktayız. Servis talep ettiğiniz firmanın mutlaka adres bilgilerini, telefonlarının 0 362 233 36 18 gibi yerel numara olduğunu (800 lü numaralara itibar etmeyiniz), size verilen teslim makbuzunun doğruluğunu ve sahte olmadığını mutlaka inceleyiniz.

VAİLLANT Kombi Servisi Fevzi Çakmak Mahallesi, /B, Mevlana Cd. No:102, İlkadım/Samsun adresinde sizlere hizmet vermekte'dir.

VAİLLANT Kombi Servis Hizmetleri

VAİLLANT Kombi Servisi İçin Hizmetlerimiz

Her kombi gibi VAİLLANT kombiler'de belirli aralıklarla bakım ve tamire ihtiyaç duyabilirler. İşte böyle bir anda teknik ekibimizle hizmetinizde olacağız. VAİLLANT Marka kombiler için bizden şu hizmetleri alabilirsiniz.

Garantili VAİLLANT Kombi Servisi

Yapmış olduğumuz bakım, onarım ve parça değişimleri servisimiz garantisi altındadır. Garanti süresi parçaya ve kombi'ye göre değişiklik göstermektedir.

Yerinde Tamir, Bakım, Onarım

VAİLLANT Kombi'niz arızalandı ise veya bakım yapılacaksa öncelikli tercihimiz kombinizin bakım ve onarımını yerinde yapmak. Böylelikle size zamandan tasarruf sağlamanın yanısıra, kombinizi kısa sürede kullanmaya devam etme olanağı sağlıyoruz. Eğer yerinde tamir, bakım ve onarım imkanı yoksa söküp işyerimize götürüyoruz.

Önemli Uyarı: Eğer kombinizin yerinde tamir edilebileceğine inanıyorsanız ve evinize çağırdığınız servis mutlaka sökülüp götürülmesi gerekiyor diyorsa dikkatli olmakta fayda var. Bu yöntemle birçok hırsızlık yapılmaktadır. Evinizden götürülen kombinizi birdaha bulamayabilirsiniz. Kombinizi teslim ettiğiniz servisi iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

VAİLLANT Kombi Kullanımı Tavsiyesi

VAİLLANT Kombi Tavsiyeler

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile VAİLLANT Kombi kullanımı hakkında size bazı tavsiye'lerde bulunmak isteriz.

Verimli VAİLLANT Kombi Kullanımı

VAİLLANT marka kombinizi verimli bir şekilde kullanabilmek için sizlere bazı ipuçlarımız var. Bu ipuçları kombinizi daha verimli kullanmanızı sağladığı gibi, epeyce yalıt tasarrufu yapmanızıda sağlar. Bu sayade doğalgaz faturalarınızı düşürmenizde mümkündür. İşte O ipuçları.

VAİLLANT Kombi dış hava sıcaklık sensörü

VAİLLANT Kombi dış hava sıcaklık sensörü kullanılmalı

VAİLLANT dış hava sıcaklık sensörü, VAİLLANT kombi için sıcaklığı otomatik bir şekilde ayarlamanızı sağlar. Normal şartlarda bu ayarlamayı hava durumuna göre siz ayarlıyorsunuz. Eğer Dış hava sıcaklık sensörü kullanırsanız, sizin belirlediğiniz ısı derecesine göre VAİLLANT Kombi kendini otomatik olarak ayarlar. Bu işlemin otomatik olması ısı'nın sizin belirlediğiniz derece'de ayarlayarak size sağlıklı bir yaşam ortamı sağlar. Ayrıca gereksiz zamanlarda yüksek ısıda çalışmayarak size doğalgaz tasarrufu sağlar.

VAİLLANT dış hava sıcaklık sensörü hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilir, dilerseniz sipariş vererek ücretsiz montaj kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.
Ayrıntılı Bilgi/Sipariş

VAİLLANT Termostatik radyatör vanası

VAİLLANT Termostatik radyatör vanası kullanılmalı

Termostatik radyatör vanası kullanarak her odanın sıcaklığını farklı bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Normal şartlarda 1 derecelik ısı ayarı faturanıza %7 civarında extra maliyet yansıtır. Radyatör vanası sayesinde ısı derecesinin az veya çok olması gereken odaları ayrı ayrı ayarlama imkanınız olur.

VAİLLANT Termostatik radyatör vanası hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilir, dilerseniz sipariş vererek ücretsiz montaj kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.
Ayrıntılı Bilgi/Sipariş

VAİLLANT periyodik bakım

VAİLLANT Periyodik Bakım

Bütün cihazlar gibi VAİLLANT kombilerin'de periyodik bakıma ihtiyacı vardır. Bu bakım sayesinde kombiler'in ömrü uzamaktadır. Her kombinin bakım periyodu farklıdır. VAİLLANT bakım periyodu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kombi bakımı'nın yanısıra belirli aralıklarla 'la petek bakımı ve temizliği yaptırmalısınız. Peteklerin içinde zamanla oluşan tortu ve pislikler kombinizin ısı kalitesini düşürür. Bu durumda kombinizi daha yüksek ayarda çalıştırmanız gerekir. Yüksek derece'de çalışan kombi, yüksek doğalgaz faturası demektir.

VAİLLANT Periyodik bakım hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilir, dilerseniz bakım kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.
Ayrıntılı Bilgi/Sipariş

VAİLLANT Kombi Timer Özelliği

VAİLLANT Kombi Timer Özelliği

Kombilerin ‘timer’ özelliğinden yararlanılmalı, evde olmadığınız zamanlarda ısı derecesini, evde olduğunuz zamankinden daha az ayarlamalısınız. Tüm bu işlemleri kombinizin timer özelliği sayesinde yapabilirsiniz.